Kongresi i Berlinit 1878 : çeshtja shqiptare, protokollet dhe vendimet = Der Berliner Kongress 1878 : protokolle und materialen = Kongrès de Berline [i.e. Congrès de Berlin] 1878 : documents et protocoles

Responsibility
Jusuf Buxhovi.
Imprint
Prishtinë : Shtëpia Botuese "Faik Konica", 2008.
Physical description
671 p. : ill. ; 25 cm.

Browse related items

Start at call number:
Librarian view | Catkey: 7763080