Identiteti kombëtar shqiptar dhe çështje të tjera : ndërhyrje në debatin Ismail Kadare - Rexhep Qose, mbi identitetin evropian të shqiptarëve

Responsibility
Kristo Frashëri.
Imprint
Tiranë : Edisud Spa, 2006.
Physical description
211 p. ; 21 cm.
Series
Debatet ; 1.

Browse related items

Start at call number:
Librarian view | Catkey: 6792296