Kushtet e paraburgimit dhe burgjet ne Shqiperi

Responsibility
[redaktimi shkencor, Vasilika Hysi].
Imprint
Tiranë : Kristalina-KH, 2002.
Physical description
224 p.

Browse related items

Start at call number:
Librarian view | Catkey: 5376170