Beteja e Fushë-Kosovës dhe shqiptarët, 1389

Responsibility
Luan Malltezi.
Edition
Rebotim.
Imprint
Tiranë : "Koha", 1999.
Physical description
64 p. : ill. ; 21 cm.

Browse related items

Start at call number:
Librarian view | Catkey: 4436139